Pożywienie powinno być lekarstwem, lekarstwo pożywieniem (Hipokrates).

Zupy odżywcze Oriflame

Zupy odżywcze Oriflame

lut 7, 2015

Na końcu tego artykułu znajdziesz przepisy na smaczne i odżywcze zupy Wellness by Oriflame.

Wellness by Oriflame to naukowo skomponowana bezpieczna seria produktów o efektywnych składnikach i innowacyjnych formułach inspirowanych przez naturę.

Testy kliniczne sprawdzające skuteczność i bezpieczeństwo stosowania produktów Wellness były prowadzone w Towarzystwie Nauk Przyrodniczych Igelosa w płd. Szwecji, jednym z najnowocześniejszych  na świecie laboratoriów i pracowni do badań nad żywnością i żywieniem.

Super produktem, który wyszedł spod rąk naukowców z Igelosy są zupy.

Mamy dwie zupy.

  • Zupa Natural Balance, pomidorowa z bazylią
  • Zupa Natural Balance, szparagowa

Jest to wysokobiałkowy, niskotłuszczowy środek spożywczy służący do przygotowania pysznych i sycących posiłków. Może być stosowany, jako przekąska lub główny posiłek. Jest to produkt w 100% naturalny, zawierający kompozycję białka z trzech wegetariańskich źródeł: soi, ziemniaka i groszku. Z dodatkiem zdrowego oleju rzepakowego, który spośród olejów do gotowania jest najlepszym źródłem Omega3.

Zupa pomidorowa z bazylią Natural BalanceZupa szparagowa Natural Balance

Skomponowane w 100% z naturalnych składników zupy dostarczają Twojemu organizmowi optymalne odżywienie, dzięki czemu zapewniają Ci uczucie sytości, lepszą energię i koncentrację.

Dlaczego są wyjątkowe? Bo są rzeczywiście smaczne. A poza tym:

  • ZAPEWNIAJĄ OPTYMALNE ODŻYWIENIE Zupy bogate są w białko oraz błonnik. Mają niską zawartość tłuszczu i węglowodanów. Posiadają niski indeks glikemiczny.
  • ZMNIEJSZAJĄ GŁÓD I ŁAKNIENIE Ze względu na wysoką zawartość białka zupy są bardzo sycące. Zupy podawane są gorące, sycą więc bardziej niż zimne posiłki.
  • ZWIĘKSZAJĄ ENERGIĘ I KONCENTRACJĘ Odpowiedni poziom cukru we krwi utrzymywany jest dzięki spożywaniu optymalnych posiłków i przekąsek. Dzięki niemu mamy lepszą koncentrację oraz więcej energii.
  • ZAWIERAJĄ 100% NATURALNYCH SKŁADNIKÓW Zupy zawierają jedynie naturalne składniki takie jak pomidory, bazylię, szpinak oraz szparagi.
  • NIE ZAWIERAJĄ glutenu, laktozy, sztucznych barwników ani konserwantów. Produkt zawiera soję (bez GMO).
  • SĄ WYGODNE Gotowe w 1 minutę. Po prostu zalej proszek gorącą wodą i mieszaj aż do uzyskania jednolitej konsystencji.

 

Oto kilka propozycji, jak przyrządzać zupy

Wellness by Oriflame:

 

Zupa wellness bez dodatków

Zupa wellness z gęsim smalcem

Zupa wellness z kaszą

Zupa wellness z olejem kokosowym

Zupa wellness z przyprawami

Zupa wellness z ryżem

Zupa wellness z warzywami

Produkty Wellness by Oriflame dystrybuowane są przez członków Klubu Oriflame. Możesz te produkty nabyć u nich lub zostać również członkiem klubu Oriflame i kupować zupy bezpośrednio od Oriflame. Zobacz jakie są ceny produktów Wellness by Oriflame z katalogu i w Klubie Oriflame. Ceny Wellness by Oriflame

 

 

Pozdrawiam.

Marek Grabowski

 

Zapraszam do naszych programów:

Zdrowe odżywianieBiznes internetowy na bazie zdrowego odżywianiaBiznes internetowy na bazie urody