Pożywienie powinno być lekarstwem, lekarstwo pożywieniem (Hipokrates).

Program Utrzymania Zdrowia

Program Utrzymania Zdrowia

paź 30, 2017

W ramach tego Programu otrzymujesz przepisy, dostęp do jadłospisów i ogólne zasady odżywiania. Dodatkowo dostajesz porady dotyczące zdrowego odżywiania, które powodują, że powoli zmieniasz swoje nawyki żywieniowe.

Program Utrzymania Zdrowia stosujesz po zakończeniu Programu Utraty Wagi lub niezależnie. Nie jest to Program odchudzający, ale jeśli jest taka potrzeba, na wadze również stracisz. Tempo jednak będzie wolniejsze niż w innych programach.

Nie ma w tym Programie żadnych etapów ani faz. Ty ustalasz sobie dzienne menu (samodzielnie lub na podstawie jadłospisów i przepisów, do których masz dostęp).

Utrzymanie zdrowia

Program Utrzymania Zdrowia oparty jest na szwedzkich produktach odżywczych dystrybuowanych przez firmę Oriflame Poland, które spełniają wymagania żywności funkcjonalnej. Produkty te dają Ci bezpieczeństwo i gwarancję, że dostarczysz swojemu organizmowi odpowiednią ilość witamin, minerałów, antyoksydantów i aminokwasów. Są to w 100% naturalne produkty, przebadane klinicznie.

W tym Programie proponujemy Ci zakup Zestawu Life+ Zdrowie, który zawiera:

saszetka dla pań

Kompleks Wellness Pack. Jedna saszetka Wellness Pack zawiera:

  • 1 tabletkę witamin i minerałów dla kobiet lub mężczyzn.
  • 2 kapsułki Omega 3.
  • 1 kapsułkę astaksantyny i wyciągu z jagód.

koktajle Wellness by Oriflame

Koktajl Natural Balance. Przy pierwszym zakupie (na 3 tygodnie) w zestawie jest 1 koktajl o smaku truskawkowym. Przy kolejnych zakupach możesz zmieniać smak, jak i zamienić koktajl na zupę. Do tego momentu zjadasz dziennie jedną porcję koktajlu według.

 

LUB

unikalna formuła zup wellness by Oriflame

Zupę Natural Balance. Przy drugim zamówieniu możesz zamienić sobie w subskrypcji koktajl na zupę szparagową. Od tego momentu możesz zjadać dziennie jedną porcję zupy lub 1 porcję koktajlu.

Program nie jest ograniczony czasowo.

Jeśli przystąpisz do naszego Programu, płacisz tylko za produkty Wellness by Oriflame. Nasze wsparcie (przepisy, jadłospisy, zasady, konsultacje) masz za darmo. Płacisz za nie niewielką cenę. Przy czym otrzymujesz szereg bonusów, które w praktyce minimalizują koszty.

Cała oferta wsparta jest naszym wieloletnim doświadczeniem w zakresie zdrowego odżywiania i systemem planu marketingowego Oriflame. Przy odpowiednim zaangażowaniu, możesz ten Program wykorzystać biznesowo. Poprzez polecenia i dzielenia się własnymi efektami możesz mieć te produkty za darmo i zarobić dodatkowe pieniądze.

Możesz zacząć od siebie i swojej rodziny i sprawdzić ten Program.

Aby przystąpić do Programu Utraty Wagi Oczyszczanie,

wejdź na stronę „Zdrowie i Biznes”

i po wypełnieniu formularza (imię i e-mail) wykonaj 3 proste kroki.

 

 Lub kliknij na poniższy baner.

 Marek Grabowski

zdrowe odżywianie więcej informacji

Foto: Aziz Acharki