Pożywienie powinno być lekarstwem, lekarstwo pożywieniem (Hipokrates).

Program Utraty Wagi Standard

Program Utraty Wagi Standard

paź 30, 2017

Program składa się z 4 faz.

 • Faza 1 – Przygotowanie – 3 tygodnie.
 • Faza 2 – Odkwaszanie  – 3 tygodnie.
 • Faza 3 – Wzmocnienie – 3 tygodnie.
 • Faza 4 – Stabilizacja  – 3 tygodnie.

W ramach tego Programu otrzymujesz przepisy, jadłospisy i zasady odżywiania w każdej fazie. Dodatkowo dostajesz porady dotyczące zdrowego odżywiania, które powodują, że powoli zmieniasz swoje nawyki żywieniowe.

 • Faza 1 – Przygotowanie. W tych trzech tygodniach następuje przygotowanie organizmu do etapu odkwaszania. W tym okresie wykluczasz ze swojego menu produkty, które obciążają Twój układ pokarmowy i nawadniasz swój organizm, aby był odpowiednio przygotowany na proces odkwaszania. Dodatkowym bonusem Fazy Przygotowanie jest rozpoczęcie eliminacji toksyn, co przynosi już w tym okresie korzystne zmiany w samopoczuciu i wyglądzie.
 • Faza 2 – Odkwaszanie. W tych trzech tygodniach następuje odkwaszanie organizmu, które zaczęło się już w Fazie Przygotowanie. Dlaczego odkwaszanie jest tak ważne? Ponieważ jest to priorytet dla naszego organizmu. Prawidłowy poziom ph naszej krwi powinien wahać się od 7,35 do 7,45. Ani więcej, ani mniej. Dlatego nasz organizm robi wszystko, aby ten poziom utrzymać i gdy zachodzi potrzeba zostawia inne, może również ważne sprawy. Jeśli jesz pożywienie zakwaszające nagminnie, to masz problem. Musisz zwracać uwagę na to co jesz. Faza 2 naszego Programu ma za zadanie odkwasić Twój organizm. Jeść będziesz zatem pożywienie alkalizujące.
 • Faza 3 – Wzmocnienie. W tych trzech tygodniach następuje wzmocnienie organizmu po okresie odkwaszania. Utrzymujesz procentowy udział produktów alkalizujących do zakwaszających w stosunku 70% do 30%. Powoli wprowadzasz produkty dotychczas zakazane. Zmniejszasz liczbę posiłków dziennych z 5 do 4. Jeśli jednak będziesz czuć potrzebę jedzenia pięciu posiłków dziennie, to możesz to dalej robić.
 • Faza 4 – Stabilizacja. Dalej wprowadzasz produkty dotychczas zakazane. Zmniejszasz liczbę posiłków dziennych już na stałe z 5 do 4. Zwracasz uwagę na posiłki białkowe i analizujesz, które z nich mogą być dla Ciebie szkodliwe.

odkwaszanie

W dzisiejszych czasach ludzie nie maja pojęcia, co to znaczy zdrowe jedzenie. Zalecenia dietetyków nie sprawdzają się na dłuższą metę. Ludzie są chorzy i nie wiedzą dlaczego. Jedzenie jest lekarstwem na większość dolegliwości. Skutkiem ubocznym tego Programu jest również poprawa zdrowia, samopoczucia, uzyskanie energii i chęci do życia.

To nie jest kolejna dieta, to zmiana stylu jedzenie.

Przejście przez nasz Program, który trwa 12 tygodni, pozwoli Ci pozbyć się niezdrowych nawyków żywieniowych. Nowe nawyki, nowe przepisy i zasady żywieniowe będą dla Ciebie na tyle przyjemne, że nie wrócisz już do „starego gotowania” i utrzymanie odpowiedniej sylwetki i zdrowia nie będzie dla Ciebie problemem.

Nasza oferta oparta jest na szwedzkich produktach odżywczych dystrybuowanych przez firmę Oriflame Poland, które spełniają wymagania żywności funkcjonalnej. Produkty te dają Ci bezpieczeństwo i gwarancję, że dostarczysz swojemu organizmowi odpowiednią ilość witamin, minerałów, antyoksydantów i aminokwasów. Są to w 100% naturalne produkty, przebadane klinicznie.

W Programie Standard  proponujemy Ci zakup Zestawu Life+ Waga, który zawiera:

saszetka dla panów

Kompleks Wellness Pack. Jedna saszetka Wellness Pack zawiera:

 • 1 tabletkę witamin i minerałów dla kobiet lub mężczyzn.
 • 2 kapsułki Omega 3.
 • 1 kapsułkę astaksantyny i wyciągu z jagód.

koktajle Wellness by Oriflame

Koktajl Natural Balance. Przy pierwszym zakupie (na 3 tygodnie) w zestawie są 2 koktajle o smaku waniliowym i truskawkowym. Przy kolejnych zakupach możesz zmieniać smaki, jak i Zamienic koktajl na zupę. Do tego momentu zjadasz dziennie dwie porcje koktajlu według podanych jadłospisów.

unikalna formuła zup wellness by Oriflame

Zupę Natural Balance. Przy drugim zamówieniu zamieniasz sobie w subskrypcji koktajl na zupę szparagową. Od tego momentu zjadasz dziennie jedną porcję zupy i 1 porcję koktajlu.

Jeśli przystąpisz do naszego Programu, płacisz tylko za produkty Wellness by Oriflame. Nasze wsparcie (przepisy, jadłospisy, zasady, konsultacje) masz za darmo. Płacisz za nie niewielką cenę. Przy czym otrzymujesz szereg bonusów, które w praktyce minimalizują koszty.

Cała oferta wsparta jest naszym wieloletnim doświadczeniem w zakresie zdrowego odżywiania i systemem planu marketingowego Oriflame. Przy odpowiednim zaangażowaniu, możesz ten Program wykorzystać biznesowo. Poprzez polecenia i dzielenia się własnymi efektami możesz mieć te produkty za darmo i zarobić dodatkowe pieniądze.

Możesz zacząć od siebie i swojej rodziny i sprawdzić ten Program.

Aby przystąpić do Programu Utraty Wagi Standard,

wejdź na stronę „Zdrowie i Biznes”

i po wypełnieniu formularza (imię i e-mail) wykonaj 3 proste kroki.

 

 Lub kliknij na poniższy baner.

 Marek Grabowski

zdrowe odżywianie więcej informacji

Foto: Francesca Hotchin